Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
47 postów 86 komentarzy

Robert Larkowski

Robert Larkowski - Blog archiwalny, autor zmarł 20 lipca 2013. JESTEM WIELOLETNIM PUBLICYSTĄ I DZIAŁACZEM OPCJI NARODOWEJ.PUBLIKOWAŁEM M.IN. W "SZCZERBCU", "MYŚLI POLSKIEJ","TYLKO POLSCE",PRASIE LOKALNEJ I POLONIJNEJ,OSTATNIO BYŁEM STAŁYM PUBLICYSTĄ-PORTALU KONSERW

CHCEMY WYBORU!!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

SCENA POLITYCZNA JEST BAGNEMp { margin-bottom: 0.21cm; }

CHCEMY WYBORU!!!

 

 

 

  Papierowa wojna (pseudo)elit, która rozpętała się z zaciekłością nie notowaną od 1989 roku, rodzi przed nami zasadniczy dylemat. Dlaczego niezależni w myśli i czynie Polacy, muszą wybierać pomiędzy dżumą a cholerą; obozem liberalno-neokomunistycznym i chadecko-piłsudczykowskim, nie licząc ich paraendeckich i populistyczno-ludowych sojuszników, wraz z zawartym tamże bagażem osobistych nienawiści niedawno jeszcze zaprzyjaźnionych lub przynajmniej współpracujących ze sobą polityków? Polską rządzi chaos i rozprężenie moralno-społeczne, zwane demokracją. Narodowy tradycjonalista brzydzi się takim stanem państwa, formacjami nim rządzących, tzw. medialną opozycją i ogólnie całokształtem otaczającej nas rzeczywistości publicznej i duchowej.

Nacjonalistyczna alternatywa systemowo-ustrojowa odrzuca kosmetykę liberalnego komunizmu pudrem „rewolucji kaczystowskiej”, która po staremu bije pokłony bożkowi hasłowego demokratyzmu, globalistycznej hydrze antynarodowego kapitału, wyznaje fanatyczny syjonizm i amerykanizm, tudzież kult zgangrenowanego Zachodu pod postacią Unii Europejskiej. Gdzie tutaj odnowa moralna, zmiana priorytetów w polityce krajowej i międzynarodowej? Co gorsza obecna ekipa władzy doprowadziła do absurdu parlamentarno-gabinetowe gierki w celu zachowania wpływów, co zrodziło sytuację skrajnego odrzucenia przez społeczeństwo „brudnej” polityki i własnej aktywności w tym względzie. Polska jest określeniem geograficznym, zamieszkiwanym przez coraz bardziej wyalienowane atomy ludzkie, marzące nie o narodowym odrodzeniu, ale porzuceniu ziemi urodzenia, bo ginie w nich nadzieja na godny żywot w sferze idealistycznej i materialistycznej.

PO(UD/UW)-SLD,Ruch Palikota(plus drobniejsze lewactwo) to wróg jednoznaczny i nie podlegający dyskusji, zawsze tak mówiliśmy i odczuwaliśmy dyskomfort z powodu panowania tego antynarodowego frontu rozkładu. Jednocześnie przy całej krytyce Prawa i Sprawiedliwości, Ligi Giertycha czy Samoobrony, spodziewaliśmy się po tym układzie minimalnego choćby odwrócenia młyńskiego koła filosemityzmu i syjonistycznej zapalczywości minionych ekip, które z segmentu podległości światowemu lobby żydowskiemu uczyniły swój sztandar i swoisty wyznacznik firmowy na forum międzynarodowym. Okazało się, że Kaczyński, Lepper(* - wierny systemowi,ale w szczegółach niewygodny,za co pewnie zginął) i Giertych - chcąc uwiarygodnić swe partie wśród przedstawicieli syjonistycznych i prosyjonistycznych organizacji - przebili w filosemityzmie swych udeckich, neokomunistycznych,lewackich i liberalnych poprzedników. Pochodną tej taktyki jest rysująca się coraz szerzej fala nękania i sankcjonowania karnego działaczy autentycznie narodowych pod pretekstem „lżenia, wyszydzania i nawoływania do nienawiści” względem pewnej, wiadomej mniejszości. Z tego wynika również zabranie nam konstytucyjnych praw – z wolnością słowa i wypowiedzi w pierwszym rzędzie. Czego nie dokonano w PRL-u, a po okrągłym stole za panowania UD/UW czy SdRP i SLD, tego dokończą prawicowe, ludyczno-populistyczne i katolicko-narodowe PiS, LPR i Samoobrona ewentualnie PO i Ruch Palikota. Czy nie wstyd wam panowie z PiS, że w prześladowaniach konkurencyjnej formacji ideowo-politycznej, która w wielu punktach programowych jest zbieżna z linią waszych partii, jesteście bardziej gorliwi od Michnika, Urbana, Rafała Pankowskiego, homo-anarchistów i trockistów? Osobiście, obok złości, czuję z tego powodu rodzaj smutnej goryczy. Powróz na szyję(struny głosowe?) nie zakłada mi jakaś Sara Szczuka, lecz ideowy „brat”, rzekomo niepodległościowy narodowiec populista.

Mamy prawo mniemać, iż jesteśmy ofiarami gigantycznej mistyfikacji, w wyniku której PiS ogołocił rynek polityczny z elektoratu umiarkowanie narodowego, LPR z jego radykalniejszego skrzydła, zaś Samoobrona zagospodarowała nacjonalizujących lewicowych populistów. Następnie Jarosław Kaczyński zrobił czystkę i zagarnął elektorat Ligi i Samoobrony,mają lepsze kadry spin doktorów. Praktyka pokazuje, że nie były to ugrupowania – LPR,Samoobrona - kompatybilne ze swymi wyborcami, prowadząc politykę narodowo-ludowych haseł, bez ich praktycznej realizacji; powielając właściwe politykę neokomunistów i liberałów. Nas nacjonalistów wycięto z gry, bo poprzez swoją bezkompromisowość i niemożność sprzedania ideałów za stołki, staliśmy się niebezpieczni dla demoliberalnego establishmentu, mogąc zabrać mu społeczne poparcie. W tej operacji zgodnie działali „niepodległościowcy” z PiS-u(tudzież Ligi i Samoobrony) oraz „państwowcy” z SLD i PO . Teraz doszedł do nich Ruch Palikota. Liberałowie nigdy nie mieli zamiaru ciąć po swym lewackim anarcho-trockistowskim skrzydle, wykorzystując go doraźnie do zwalczania narodowych radykałów. Z kolei ci sami narodowi radykałowie, w potocznym rozumieniu fundamentalne skrzydło obecnego układu rządowego, są przez ten układ bezpardonowo gnębieni; zresztą, jak zauważyłem, we współpracy z liberałami typu udeckiego i neokomunistycznego. Rzecz to niespotykana, choćby w Niemczech i Rosji, gdzie nacjonaliści stanowią ostatnią rezerwę władzy do straszenia i szachowania opozycji i wrogów zewnętrznych( według zasady - patrzcie - oni to dopiero są groźni, i jak nie będziecie grzeczni, to oni pokażą wam, co to naprawdę jest skrajna prawica). Polskojęzyczne niby prawicowe elitki nie potrafią pojąć nawet tych przedszkolnych chwytów trzymania za pazuchą nabitego pistoletu. Wolą nas rozpędzić i być może powsadzać do ciupy, byle zadowolić „antyrasistowskie”, lewackie agendy Unii Europejskiej i oczywiście w pierwszym rzędzie lobby żydowskie. Tymczasem ośrodki te będą żądać więcej i więcej – szczególnie Żydzi, a taktyka małych i dużych ustępstw doprowadzi PiS i ogólnie całe państwo do katastrofy w sensie utraty suwerenności i resztek majątku narodowego.

Trudno pominąć problem motoru napędowego PiS-u w postaci mediów o. Tadeusza Rydzyka. Mniej ważne jest, kogo akurat o. Dyrektor popiera na świeczniku, wszyscy jego protegowani prędzej czy później kończyli na politycznym katafalku , obdarzeni niełaską wielce wpływowego kapłana. Bardziej zastanawia potęga Radia Maryja i TV „Trwam”(plus pism) w kontekście wyrugowania z Kościoła katolickiego sił autentycznie tradycjonalistycznych i przedsoborowych. Spotkałem się niejednokrotnie ze zdaniem tradycjonalistów z Bractwa św. Piusa X i tradycjonalistów-sedewakantystów, że media o. Rydzyka – całkowicie pod względem modernistyczno-dogmatycznym wierne duchowi Soboru Watykańskiemu II - postawiły tamę prawdziwej kontrrewolucji tradycjonalistycznej w Kościele katolickim. RM i „Trwam” zneutralizowały rozwijającą się katolicką antysoborową rekonkwistę, wlewając niezadowolenie wiernych z podkopującego katolicyzm nowinkarstwa, w nurt płytkiego kultu Jana Pawła II i braku jakichkolwiek polemik z procesami judaizacji i protestantyzacji Kościoła. Media o. Rydzyka są dzisiaj nad wyraz liberalne, również w sprawach ideowo-politycznych. Kiedyś jeszcze słuchacz mógł na antenie RM zadać pytanie o rozmiar wpływów żydowskich, dzisiaj tego typu telefon jest natychmiast ignorowany. Nie ma mowy o krytyce PiS-u z pozycji narodowo-prawicowych. Po każdym takim głosie, odzywa się dziesięciu rozhisteryzowanych słuchaczy, którzy nie życzą sobie podważania jedynie słusznej linii braci Kaczyńskich ze współpracownikami. Radio posiada nadal wiele zalet, lecz dla tradycjonalistycznych nacjonalistów jest to stacja zdecydowanie nieprzychylna. Zawsze lepszy Rydzyk od Życińskiego i jemu podobnych, ale także w sprawach wiary narodowi katolicy pragną mieć własne zdanie, wyrażane we własnych mediach. Takich po prostu nie ma.

Domagamy się możliwości trzeciego wyboru pomiędzy opisanymi powyżej żarnami politycznej bitwy na błoto, z gruntu rujnującej resztkę narodowej wspólnotowości. Mamy ku temu prawo i obowiązek. Nie godzi się wojować z ideowymi przeciwnikami donosem, zabijaniem ciszą i nasyłaniem Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, której funkcjonariusze(w większości) są raczej zniesmaczeni używaniem ich do działań na wzór SB. Dziwny to wolny i demokratyczny kraj, gdzie narodowcy muszą ukrywać poglądy, a gdy je publicznie artykułują i pragną uczestniczyć w boju o parlament , bardzo szybko mają na karku wrogą lewicę i prawicę. Czy ci, którzy dla Narodu i Ojczyzny chcą najlepiej, z aktywności politycznej nie czerpią żadnych korzyści materialnych i stanowią pierwszą straż obrony polskiej racji stanu – muszą być w oczach każdej kolejnej władzy wyjętymi spod prawa banitami? Wstyd to i hańba nie dla nas, lecz tych, którzy wbijają nacjonalistom prawicowy nóż w plecy. Lewizna wroga narodowcom, to rozumiem; prawica w takiej roli nie jest prawicą tylko rodzajem antypolskiej agentury.

 

 

 

ROBERT LARKOWSKI

KOMENTARZE

 • Tylko opcia WSZYSCY WON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  I takie hasło promować wszędzie i zawsze może załapią.
 • @liberalkonserwatywny 19:00:20 Bojkot wyborów
  Wszyscy WWWWWWWWWWWoooooooooooooooooooooonnnnnnnnnnnnnn.Należy zbojkotować wszystkie partie polityczne w wyborach samorządowych oraz do Sejmu i Senatu.Nie można w nieskończoność powierzać swojego losu i bytu ludziom którzy po wyborach nie odpowiadają przed swoimu wyborcami.Podczas swoich pobytów w Polsce i spotkań z ludźmi którzy wyrażają potrzebę zmian podkreślam że obecna ordynacja wyborcza jest niedemokratyczna i należy ją zmienić.Nie może tak być że rządy mając wiekszość w Sejmie i Senacie same nad sobą sprawują kontrolę.To tak jakby koniowi wręczyć lejce i bat.Wiadomo gdzie znalazł by sie wóz.My na tym wozie wszyscy jedziemy i kto tego nie rozumie ten nie rozumie jak powinna wyglądać prawdziwa demokracja.Puste zapisy w Konstytucji o władzy pochodzącej od Ludu służą jedynie nieuczciwym którzy maja nas wyborców za durniów.Jesteśmy w swej masie traktowani jak barany zapędzane przez łże media oraz polityków z partii mafii ,przy pełnym poparciu Episkopatu ,który za spory kawałek tortu z okrągłego stołu sprzedał nasze ideały w Magdalence.Zrozumiała to w 2001 roku nieżyjąca już pani Anna Walentynowicz ,pisząc odezwę ,apel do Narodu o bojkot wyborów.Ten apel jest wciąż aktualny .Nie głosujcie na tych którzy waszą naiwność wykożystują do swoich partykularnych celów .Zbojkotujcie wybory,żądajcie przejżystej ordynacji wyborczej oraz odpowiedzialności posłów przed wyborcami w okręgach jednomandatowych.Apel pani Walentynowicz znajduje się na naszej stronie internetowej www.stowarzyszeniedemokracjausa.com Stefan Michał Dembowski Nowy York
 • @amadeusz2006 11:11:27
  Z całym szacunkiem dla Pani Anny Walentynowicz, ale to była prosta kobieta, przez przypadek stanęła w środku wydarzeń historycznych, ale to nie dodaje jej lotności umysłu. Podobnie jak wysłuchujemy mądrości, pewnego elektryka, od lat.. Bojkot wyborów to jest najgłupsze co można zrobić, a nawoływanie do tego to sabotaż, do tego jeszcze z NY, chyba, że to taka emigracja suwnicowo elektryczna o podobnie lotnych umysłach. Jest na tyle dużo beneficjentów obecnego stanu Państwa, że sami się wybiorą. To, że zbojkotujemy wybory to tylko znak, że ich olewamy, nic więcej, oni będą nadal olewać nas, ale niestety już nie nasze pieniądze, na których im zależy najbardziej. Już lepiej iść na wybory i oddać nieważny głos, tak samo nic nie zmieni, ale chociaż policzalni będą przeciwnicy obecnej demokracji parlamentarnej. Jeżeli okazało by się, że nieważnych głosów jest więcej niż oddanych na zwycięską partię, to niezłą zagwozdkę ludzie od PR-u by mieli, a społeczeństwo zobaczyło by, że jest jedność dużej ilości Polaków co do oceny obecnej sceny politycznej. Może wyrwali by się z wiecznego "a co ja mogę sam?" zobaczyli rzesze podobnie myślących, poczuli siłę i w demokratyczny sposób obalili obecna demokrację parlamentarną. Tylko tak można zrealizować postulat WSZYSCY WON!
 • @Ranger 18:07:13
  Po pierwsze: są przeciwni centralnemu sterowaniu przez urzędników ponadnarodowych niedemokratycznie wybranych, władających euro walutą, całe szczęście, że nie utraciliśmy jeszcze do końca wpływu na finanse Polski.

  Po drugie: przeciwni wciskaniu multi-kulti na siłę, gdzie obcy wszelkiej maści dostają obywatelstwo, pozwolenie na pracę w Polsce, a prawdziwi Polacy zza wschodniej obecnej granicy nie mogę do Polski wrócić.

  Po trzecie: jeżeli płacimy podatki na zarządzanie Państwem w naszym imieniu, to chcemy aby Państwo było przyjazne nam. To my jesteśmy Państwem, a urzędnicy tylko oddelegowanymi do zarządzania, to są nasi pracownicy. Państwo jak firma musi pracować dla dobra właścicieli, a nie dla innych firm i innych właścicieli.

  Po czwarte: nie tolerują bełkotu

  Po piąte: Europe należny oddać ludziom, a odebrać samozwańczym pseudoelitom. Demokracja to władza ludzi, tam gdzie rządzą elity to inny system. Ten Brukselski przypomina coraz bardziej komunizm z niewymienialnymi elitami.

  Tak się zastanawiam nad Twoim opisem "populizmu" i oprócz, że pasuje bardziej do wszystkich na scenie politycznej, co to poglądy zmieniają pod publikę niż do Narodowców, to i tak mówienie ludziom tego co chcą usłyszeć jest mniej szkodliwe, niż mówienie ludziom co mają myśleć.
 • @wk..ny 12:44:59 Jedność Polaków przeciwko rządom żydowskich pachołków
  Pójście do wyborów to zapewnienie frekwencji na której najbardziej im zależy.Kto liczy głosy jak mawiał Stalin ten wygrywa wybory i dla Nich nie ma znaczenia czy wygra PO czy PiS.W każdym z wariantów wygrywa POPiS i układ z Magdalenki Nie musisz się ze mna zgadzać ale niedezawuuj osoby pani Anny Walentynowicz bo nie dorastasz jej do pięt Mnie możesz dokopywać najwyżej jak się kiedyś spotkamy to załatwimy to w inny sposób ale od Walentynowicz wara ćwoku.Z postulatem bojkotu wyborów wystąpił w roku Stanisław Tymiński ,czyli z nim tez jest coś nie tak?Dobrze wiem biorąc udział w kilku kampaniach wyborczych w Polsce że cała ta żydokomuna z Michnikiem na czele boi się jak diabeł święconej wody ordynacji wiekszościowej.A nuż polactwo by się samo wybrało w okręgach jednomandatowych wielkości powiatów gdzie ludzie sie znają.Czuję że ty też się tego obawiasz namawiając na pójście na wybory.Przeczytaj sobie II Polski Synod Plenarny (1991-1999) gdzie zapisano prawo gnębionego narodu do buntu przeciwko władzy włącznie z buntem zbrojnym.Bojkot wyborów będzie takim buntem czy to się komuś podoba czy nie.Ludzie zaczynają rozumieć że wybory to zwykła farsa mająca na celu legalizację samozwańców.Jeżdżę po Polsce od lat i widzę coraz większe zniechęcenie ludzi do polityki i coraz większą apatię do partii mafii .Sejm może być niepartyjny i kontrolować rząd .Obecnie to rządy kontrolują sejm i nikt za nic nie odpowiada.Jeśli masz coś do mnie to wejdż na stronę www.stowarzyszeniedemokracjausa.com ,tam jest adres mailowy do naszego Stowarzyszenia więc jeśli masz odwagę to napisz co cię boli zamiast się domyślać kim jestem.pokaż co ty robisz dla Polski,ile wydałes z własnej kieszeni na innych,gnębionych przez ten system władzy Co się zaś tyczy apelunapisanego przez panią Annę Walentynowicz to zrobiła to na nasza prośbę w mieszkaniu pana Andrzeja Gwiazdy ,który wtedy powiedział to się może udać .Teraz oplujesz Gwiazdę ?Pożyjemy zobaczymy,czas pokaże kto ma rację.Stefan Michał Dembowski za prezesa Stowarzyszenia Demokracja USA Nowy York www.stowarzyszeniedemokracjausa.com
 • @amadeusz2006 17:32:35
  nie dezawuuje nikogo, ale nie mam klap na oczach, gdyby chłopo-robotnicy z Solidarności mieli lotne umysły to by sobie głowy KORu nie nałożyli, co to mówiła im co mają myśleć i robić.

  Co do bojkotu wyborów, już w pierwszym zdaniu popełni Pan błąd:
  "Pójście do wyborów to zapewnienie frekwencji na której najbardziej im zależy" Gdyby Pan uważnie przeczytał mój komentarz, to spostrzegłby , że oni mają gdzieś frekwencję, wystarczająco dozo jest utrwalaczy obecnego systemu aby sami z pośród siebie wybierali. Scena polityczna jest zabetonowana, a obniżanie frekwencji jest utrwalaniem obecnej sytuacji, bo nic nie zmienia, dlatego nazwałem to sabotażem, bo skupia się na odstręczeniu ludzi od dokonywania wyborów, wmawianie że nie warto, a jakby pojawiła się realna siła polityczna, to ludzie będą tak urobieni, że zbojkotują wybory.. to jest szkodliwe działanie przeciw pojmowania demokracji wśród Polaków.
 • @wk..ny 12:44:59
  Idąc na wybory dajesz im mandat do decydowania za Ciebie.
  Pomijając szczegóły, to trzeba być ślepym, albo naiwnym, aby nie dostrzegać, że wybory są ustawione.
  Nie ważne kto i jak głosuje ważne kto i jak liczy.
  Przed wyborami będziesz pełny nadziei, a po wyborach będziesz wyzywał jacy to Polacy głupi. I to wszystko tylko dlatego, żeś naiwny.
  Prawda jest taka że Polacy są coraz mądrzejsi - już ponad połowa bojkotuje ustawione wybory.
  Już po ostatnich wyborach wałesa płakał że demokracja w Polsce traci mandat społeczny.
  Jak dojdziemy do tego że na wybory będzie chodzić margines społeczny to szopka się rozsypie i demokracji nie będą przedstawicielami społeczeństwa i albo trzeba będzie zmienić system na demokrację bezpośrednią albo dyktaturę.

  Co do nieważnych głosów - one są ważne - oddając taki głos uczestniczysz i dajesz mandat zwycięzcy. To że Twój głos jest nie ważny to zawsze się jakoś wytłumaczy - np. tym że obywatel nie rozgarnięty.
 • @wk..ny 10:42:47Bojkot wyborów
  Bojkot wyborów to sabotaż tego systemu z Magdalenki .Pan tego nie rozumie czy w sposób świadomy odwraca kota ogonem?.A może pan nazywa się Walerian Dąbrowski i mieszka w NY,to by wszystko tłumaczyło dlaczego bojkot wyborów jest panu nie na rękę.Bojkotu boją się ci co dobrze wiedzą że z tej akcji może się wyłonić autentyczna opozycja czysto polska,dlatego wszystkie partie mafie i wspierające ich media są przeciwne JOW.Nie idziemy na wybory dopóki ordynacja nie zagwarantuje wszystkim równych praw wyborczych i możliwości odwoływania posła w trakcie kadencji sejmu.Namawianie do pójścia na wybory według obecnej ordynacji która zapewnia posłom bezkarność i brak odpowiedzialności przed wyborcami to poprostu kolaboracja z tym systemem z Magdalenki.Pan ten system utrwala z powodów panu tylko znanych.Pozdrawiam wszystkich pragnących normalności.Stefan Michał Dembowski za ca prezesa Stowarzyszenie demokracja USA Nowy York Ps. apel pani Anny Walentynowicz o bojkot wyborów znajduje się na naszej stronie internetowej www.stowarzyszeniedemokracjausa.com
 • @wk..ny 10:42:47Bojkot wyborów
  Bojkotowanie wyborów to też wybór.Nie chodzę na wybory ponieważ nikt na kogo chciałbym zagłosować nie daj mi gwarancji na to że jak zostanie posłem to będzie realizował to co obiecywał podczas kampani wyborczej.Nie biorę udziału w szopce pt wybory do sejmu bo ordynacja wyborcza preferuje kandydatów partyjnych a ja wszystkie partie uważam za mafie.Pan może sobie chodzić i namawiać do kolaboracji z tym systemem komunistyczno -żydowskim.Może pan swoją obecnościa ich wspierać i namawiać innych do kolaboracji z wrogami Polski.To pana prawo.Nikt dzisiaj za takie postępowanie nikogo nie karze .Pana wybór i tylko czas pokaże kogo posłuchają ludzie .Ps apel o bojkot wyborów pani Anny Walentynowicz na stronie www.stowarzyszeniedemokracjausa.com Pozdrawiam wszystkich pragnących normalności w Polsce. Stefan Michał Dembowski Nowy York - Polska

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31