Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
47 postów 86 komentarzy

Robert Larkowski

Robert Larkowski - Blog archiwalny, autor zmarł 20 lipca 2013. JESTEM WIELOLETNIM PUBLICYSTĄ I DZIAŁACZEM OPCJI NARODOWEJ.PUBLIKOWAŁEM M.IN. W "SZCZERBCU", "MYŚLI POLSKIEJ","TYLKO POLSCE",PRASIE LOKALNEJ I POLONIJNEJ,OSTATNIO BYŁEM STAŁYM PUBLICYSTĄ-PORTALU KONSERW

ARIOKATOLICYZM

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

GARŚĆ KONTROWERSYJNYCH TWIERDZEŃ,OD KTÓRYCH WSZYSCY UCIEKAJĄ JAK OD PYŁU ATOMOWEGO.

 

 • ARIOKATOLICYZM

  Narodowo- katolicka kontrrewolucja, winna pójść szlakiem odsunięcia w niebyt żydowskich konfabulacji, które umościły dla siebie gniazdo w samym centrum katolickości. Musimy z wiary i nacjonalizmu uczynić zaporę przeciwko triumfującemu judeochrześcijaństwu. Proste deklaracje obrony tradycjonalizmu w kościelnej nauce, nie wystarczą.

  Światopogląd narodowo- katolicki - łączący pierwiastki narodowe i tradycyjnie katolickie - zdecydowanie odrzuca judaizm w historycznym, religijnym, politycznym, moralnym i każdym innym wcieleniu. Rozwój naszej wiary zaprzeczał na każdym etapie swych dziejów szeroko pojętym interesom żydowskim, budując podwaliny katolickich narodów o samodzielnej tożsamości, przejętej w znacznym stopniu na podstawie dziedziczenia korzeni etnicznych i duchowości rasowej. Pismo Święte i Tradycję, należy postrzegać poprzez fundament Chrystusa, Boga-człowieka, pozostającego w konflikcie z żydowskim otoczeniem, a to przez heroiczność, silną wolę i samopoświęcenie - cechy z gruntu aryjskie i pozbawione plemiennego egoizmu ludów semickich. Śmierć na Krzyżu Chwały (przedmiocie powiązanym ze Słońcem – krzyż to symbol solarny) odwróciła oś losów świata na zawsze. Zostaliśmy wyzwoleni z pierworodnej niewoli fałszywej nauki i wyznaczeni do życia w wieczności. Lud żydowski, po dziś dzień tkwi w okowach fanatycznego wybraństwa religijno-rasistowskiego, podsycanego przez syjonizm. Ma do tego pełne prawo, lecz my – narodowi- katolicy, których nazywam ariokatolikami - popełniamy grzech ciężki przeciwko naszej wierze, kiedy widzimy w tej zatwardziałości platformę do jakiegoś ekumenizmu. Oczywiście, wszelkie teorie o „starszych braciach” są herezją, którą każdy katolik powinien zdecydowanie potępiać.
  Kulturowo-cywilizacyjna spuścizna ariokatolicyzmu, opierała się i opiera wciąż na wartościach tradycjonalistycznych, związanych z hierarchią, przewagą ducha nad materią, etosem wojownika i samarytanina (wzór krzyżowca-zakonnika i szerzej rycerza – obrońcy słabszych). Moralność narodowo- katolicka, funkcjonuje jako wartość powszechna, uzupełniając uniwersalistyczną treścią to, co powinno pozostać swojskie i nasze. Nie posiadamy etyki plemiennej, która od zawsze charakteryzowała judaizm. Katolicyzm tradycyjny rozwijał się na podłożu ludowości, lokalności i przyswajał stare, aryjskie, zwyczaje pogańskie, związane głównie z cyklem pór roku i pracą na roli. Dopiero protestantyzm – organicznie wyrosły na procesach urbanizacyjnych i kulcie pieniądza - rozbił sakralno- naturalistyczne sedno porządku tradycjonalistycznego w chrześcijańskim kształcie. Nieprzypadkowo; żywiołem Żyda jest miasto, operacje finansowe i zamykanie się we własnym getcie z cegieł, przy jednoczesnej pogardzie do pracy na roli (kibuc, to rodzaj kołchozu – zwycięstwo kolektywizmu nad zdrowym indywidualizmem). Protestantyzm stał się judaizmem dla gojów, śmiercią tradycjonalizmu w ariokatolickim wymiarze duchowym. Katolickie narody zachowały w pewnym stopniu kosmologiczny ład, odziedziczony po indoeuropejskich praprzodkach. Ich protestanckie odpowiedniki uległy mechanicznemu zbydlęceniu (jakby to ujął Witkacy), także w sensie moralnym. Powstawały również protestanckie państwa, zarażone od początku wirusem anty-kulturowości i materialistycznej zgnilizny, jak to miało miejsce w spektakularnym przypadku USA.
  Z tego wyniknął żelazny sojusz amerykańskich fundamentalistów protestanckich ze skrajnymi syjonistami. To nie katolicyzm był żydowskim „wynalazkiem” dla duchowego unicestwienia Aryjczyków, co lubią lansować środowiska rodzimowierczo- pogańskie, lecz protestantyzm. Fakty mówią same za siebie. Doprowadził on również do zastąpienia etyki uniwersalistycznej, etyką plemienną ( bo nawet nie cywilizowanych narodów) – i w efekcie straszliwych zbrojnych konfliktów domowych (wewnątrzeuropejskich), z dramatem II wojny światowej na czele. Hitler; ze swoim „narodem wybranym” mordował Aryjczyków na równi z Żydami, okrywając niezasłużoną hańbą samo pojęcie aryjskości. Jego filozofia życia, wynikała przecież z podszytego darwinizmem i pangermańskością judaizmu, a więc za to winien być potępiany. Tymczasem żydowskie lobby wykreowało mit hitleryzmu, jako uwiecznienie dwóch tysięcy lat antysemityzmu chrześcijan. Obarczyli nas własnym, nomen omen, nieślubnym światopoglądowo-ideowym bękartem.
  Logicznie rzecz biorąc, judeochrześcijaństwo wypełnia swoją misję w postaci protestantyzmu. Absurdem jest przyszywanie tego garbu katolicyzmowi, co współcześnie następuje na olbrzymią skalę. Upadł już praktycznie duchowo oficjalny Kościół „katolicki” (posoborowy). Zostało trochę starych świątyń i księży pamiętających dawne czasy. Oni jednakże również przeszli na stronę judeochrześcijaństwa, najczęściej ze strachu przed utratą środków do życia. Młode pokolenie kleryków z modernistycznych seminariów, przyswaja sobie hasła judaizacji katolicyzmu, bez zbędnych pytań i wątpliwości. Niektórzy biorą je na poważnie i demoralizują bezładne katolickie masy. Tak zwani, umiarkowani tradycjonaliści są zbyt mało skuteczni, niewidoczni w życiu społeczno-politycznym i chyba w poważnym stopniu ulegli obowiązującej politycznej poprawności, szczególnie w kwestii żydowskiej.
  Narodowo- katolicka kontrrewolucja, winna pójść szlakiem odsunięcia w niebyt żydowskich konfabulacji, które umościły dla siebie gniazdo w samym centrum katolickości. Musimy z wiary i nacjonalizmu uczynić zaporę przeciwko triumfującemu judeochrześcijaństwu. Proste deklaracje obrony tradycjonalizmu w kościelnej nauce, nie wystarczą. Przeciwko wirusom judaizmu, powinny wystąpić zjednoczone wspólnoty narodowego- katolicyzmu, naturalnego sojuszu katolickiej wiary i nacjonalistycznej idei. Stworzyłem logiczne i słuszne pojęcie ariokatolicyzmu - podkreślenie, że wyznajemy religię daleką od żydowskości, suwerenną w sferze naszego aryjskiego ducha i mającą obowiązek walki o wyzwolenie Narodu Polskiego, spod jarzma semityzacji w każdej postaci. Mają Żydzi swoją bezwzględną plemienno-syjonistyczną wiarę, przeciwko czemu nie możemy pozostać bezbronni. Dlatego przestajemy biernie przyglądać się rujnowaniu Kościoła Katolickiego. Od zewnątrz czyni to koalicja homoseksualistów, nihilistów, lewaków i prymitywnych antyklerykałów, a od wewnątrz śmiertelna choroba judeochrześcijaństwa.
  Niech każdy wyznaje sobie, co chce. Jeżeli wierzy, iż Trójca Przenajświętsza i Najświętsza Maryja Panna Dziewica, to Żydzi - jego sprawa. Ciekawe, jak będzie egzystował ze świadomością, że Bóg-Ojciec jest Żydem, bo skoro Chrystus(według judeochrześcijan) nim był, a także Jego niepokalana Rodzicielka, to trzeba brnąć dalej konsekwentnie w paranoję i obarczyć narodowo-rasową żydowskością Najwyższego Stwórcę. Dla autentycznego katolika taka wizja chrześcijaństwa jest warta dokładnie tyle samo, ile oczekiwanie na przylot cudownych istot z Marsa lub Plutona. Scjentologia po żydowsku ma dla nas taką samą wiarygodność, jak tzw. Wyznawcy Jehowy albo Adwentyści Dnia Siódmego. Jedno pozostaje pewne – nie może kolejna sekta panoszyć się na gigantyczną skalę w kościołach, mediach, organizacjach parakatolickich itp. A wciąż z takich przywilejów korzysta judeochrześcijaństwo; rzecz niedopuszczalna- w katolickim z nazwy- kraju.

  Robert Larkowski
   

KOMENTARZE

 • autor
  Poglądy ciekawe, choć trochę niespójne.
  Trzeba większego wrafinowania w ocenach.
 • No to będzie w ruchu narodowym się działo !!!
  Ciekawy jestem jak skomentują powyższe poglady eksperci od ruchu katolicko-narodowego skupieni w Klubie katolickim Nowego Ekranu .

  W sprawie żydów fizycznych i żydów duchowych będzie coraz więcej
  dyskusji.
  Z mojej strony mała refleksja :http://zbigniewjacniacki-zyciemojeinasze.blogspot.com/2013/01/a-fizyczni-wykupuja-duchowych.html
 • @Autorze
  Ostatnim naszym władcą, który poważnie rozważał uniezależnienie się od Watykanu był król Zygmunt August. Chyba trzeba powrócić do tematu. Polskiego kościoła nie da się nasycić pierwiastkiem narodowym tak długo jak długo będzie nas rozgrywać watykańska agentura.Wielkim błędem przedwojennego ministra Rataja było wprowadzenie autokefalii jedynie w stosunki do kościoła prawosławnego.
  Tak wiec wolna polska to narodowy - katolicki - kościół autokefaliczny!!!
  Włosi to wszakże najwięksi na świecie specjaliści do budowy struktur mafijnych. Dość!!!

  A teraz pobudka dla zainstalowanych tu oficerów watykańskiej agentury. Kajdasie i Marko Boska Rostworowska- do ataku na ancychrystów.
 • judeochrześcijaństwo
  przykład - od 45 sekundy do końca :
  http://vimeo.com/45273322
 • Śmiem zapytać...
  Rozumiem, że wedle Pana Autora, Maria nie była Żydówką?
  Kompletnie nielogiczne jest dla mnie obarczanie narodowością Stwórcę. On nie ma narodowości, proszę Pana. To tak jak ostatnio moje dziecko zastanawiało się nad płcią Stwórcy. Najpierw więc doszło do wniosku, że skoro nie wiemy jak wygląda Bóg, to może ma obie płcie na raz- co określiło - jak ślimak. Potem jednak doszło do wniosku, że to głupota. A po co Bogu płciowość? Tam, gdzie On jest nie jest potrzebna, więc może nie ma On żadnej płci. To, co napisałam służy tylko i wyłącznie rozważaniom teoretycznym - bo Stwórcy nie widzieliśmy i nie wiemy. Za to wszelkie przekazy mówią o tym, że Maria była Żydówką i po narodzeniu Jezusa, miała jeszcze inne dzieci...

  A KK przykre to, ale ulega coraz większej ruinie, bo miast w duchu Jezusa apostołować, skupił się na bożkach, z których ten najwyższy nazywa się mamona.
 • @Bez kredek we łbie 14:16:14
  Proszę Pana,to Żydzi i filosemici twierdzą,że Jezus Chrystus i Maryja Panna Dziewica lub zgoła Bóg Ojciec są ich rodakami;ja temu zaprzeczam.Więc te pretensje proszę kierować nie pod mój adres.
 • ------- ARIOKATOLICY
  -------majstersztyk -wiekopomna chwila :))))
 • ----Autor -- dopytam
  -- ŚWIĄTYNIA OPATRZNOŚCI BOŻEJ - jaką spełniać będzie rolę w świecie ARIOKATOLIKÓW ???
 • @ninanonimowa 22:24:18
  BĘDZIE ŚWIĄTYNIĄ KATOLICKIEGO NIE JUDEOCHRZEŚCIJAŃSKIEGO BOGA,TO CHYBA LOGICZNE.
 • @Robert Larkowski 19:28:22
  To ona. Niby bez kredek ale i tak lekki bałagan.
 • ------ jak długo ??? nic nie poradzisz człowieku
  --ci co wierzą i liczą tylko na Boga -będą umierać z jego imieniem na ustach --

  --ci wyznający zasadę DZIAŁAJ a Bóg ci dopomoże -być może umrą nieco pózniej

  --ci co nie wierzą -- są zabezpieczeni -pragmatyzm ! ich Bogiem

  --co do kleru - jest już skończony --jeszcze trwa ale to siła rozpędu

  --------a jaki koniec będzie ??

  --------w czasie wojny za brylanty i złoto -chleb kupowano ---------
 • @ Autor - Pan niepotrzebnie używa okreslenia kojarzącego się z herezją. Proszę rozwinąć klasyczną myśl...
  Onegdaj Bartłomiej Kurzeja nagrał taki film, na którym omawiamy kwestię naszej niezależnosci od Niemiec, Rosji, Żydów (USA) i Watykanu;
  http://www.youtube.com/watch?v=IlrFsDlDEzc
  Proszę iść zaprezentowaną na filmie intelektualną oryginalnie polską drogą, czyli przyjąć metodologię podkreślania niezależności politycznej od Stolicy Apostolskiej, ale wyrażania szacunku dla rzymskiego katolicyzmu jako fundamentu kulturowego Polaków. Wdając się zbyt głęboko w dywagacje religijne i stosując ryzykowne neologizmy przekracza Pan swoje kompetencje i ryzykuje niezrozumienie. Polacy na ariokatolicyzm nie przejdą.
 • @korwinista 11:45:14
  A gdzie Pan ten bałagan widzi?
 • Świątynia Opatrzności Bożej to...
  ...świątynia masońska - więcej w linku:
  http://rebelya.pl/forum/watek/46749/
  A tzw. ariokatolicyzm to bluźnierstwo. P. Larkowski nie może zaakceptować, że katolicyzm jest religią uniwersalistyczną, niezależną od rasy. Proszę nie wchodzić na drogę protestantyzmu.
 • PRECZ Z KOGLEM MOGLEM !!! Mixowcy PRZYBŁĘDY tępią POLAKÓW!!!!
  http://www.youtube.com/watch?v=zGxHKcVvzUE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31