Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
47 postów 86 komentarzy

Robert Larkowski

Robert Larkowski - Blog archiwalny, autor zmarł 20 lipca 2013. JESTEM WIELOLETNIM PUBLICYSTĄ I DZIAŁACZEM OPCJI NARODOWEJ.PUBLIKOWAŁEM M.IN. W "SZCZERBCU", "MYŚLI POLSKIEJ","TYLKO POLSCE",PRASIE LOKALNEJ I POLONIJNEJ,OSTATNIO BYŁEM STAŁYM PUBLICYSTĄ-PORTALU KONSERW

Moje komentarze

 • @ninanonimowa 22:07:44
  LUD nie jest RDZENIEM - to kto!?
  EUROPEJSKA JEDNOŚĆ
 • @Krzysztof J. Wojtas 21:20:11
  Wie pan,krytykuję Kościół posoborowy nie tradycjonalistyczny,zawsze to robiłem i Polacy-katolicy powinni to łatwo zrozumieć.Zmiany były katastrofalne,nie konieczne.Natomiast uważam,że ratunek Europy znajduje się w szerszym horyzoncie,co starałem się dość jasno opisać.Zastanawiam się nad różnymi kwestiami cały czas:)
  EUROPEJSKA JEDNOŚĆ
 • @ninanonimowa 19:08:56
  Raczej o ludziach.
  EUROPEJSKA JEDNOŚĆ
 • @Eugeniusz Sendecki 11:26:18
  Dziękuję za zaproszenie,staram się o przenosiny do Warszawy,wtedy z pewnością pomogę przy wznoszeniu Krzyża.Pozdrawiam.
  MISTYCYZM NACJONALIZMU
 • @Skanderbeg 19:40:20
  To są jednak szczegóły,pan wykluczył powstanie z państwa narodowego(nacjonalistycznego) imperium,ja zaś uważam,iż jest to zjawisko stosunkowo powszechne.Pozdrawiam.
  MISTYCYZM NACJONALIZMU
 • @xmas 18:13:16
  W pełni się zgadzamy.
  MISTYCYZM NACJONALIZMU
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:32:57
  I bardzo dobrze,jestem za systemem autorytarnym - przeciwko anarchicznej,złodziejskiej demokracji. Cywilizacja tradycjonalistyczna - całkowicie sprzeczna z żydowską i hitlerowską - opiera się o system hierarchiczny,kształtowany od góry - na Boskiej sprawiedliwości.
  MISTYCYZM NACJONALIZMU
 • @ninanonimowa 22:33:09
  Tradycja - to nie tradycjonalizm.Tradycjonalizm to metafizyczne poczucie istnienia i czasu,swoiste spojrzenie na przeszłość - nie interesuje nas wczoraj tylko przedwczoraj,tradycjonalizm jest wieczny,odradza się i trwa przez setki tysięcy,miliony lat.Tradycja jest czymś w rodzaju pomniejszonego tradycjonalizmu,mniej w niej mistycyzmu,poczucia wieczności,czasu jako następujących po sobie segmentów(czas kołowy).Tradycjonalizm to elita budowana od góry,solarna wyższość boska,wielka różnica od pojmowania kultury i cywilizacji oddolnie,materialistycznie,lunarnie (księżycowo).Solarna,tradycjonalistyczna - czyli męska,heroiczna,do końca świata...Pozdrawiam.
  MISTYCYZM NACJONALIZMU
 • @Skanderbeg 18:28:34
  Bynajmniej - bardzo często z nacjonalizmu powstają imperia,gdzie jeden naród pełni rolę wiodącą.
  MISTYCYZM NACJONALIZMU
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:24:34
  Głupoty pan pisze - ten tekst jest minimalistyczny?On opiera Naród o podstawowe wartości nacjonalno-tradycjonalistyczne.Tylko na nich zbudujemy wielkość - imperializm myśli i czynu. Coś się panu całkiem pokręciło.Zresztą ja piszę i tyle,kto myśli jasno,ten zrozumie,kto szuka dziury w całym - przekręci wszystko do góry nogami. I tyle.
  MISTYCYZM NACJONALIZMU
 • @Robert Larkowski 22:05:45
  PS.ZOSTAŁEM TEŻ CZŁONKIEM REDAKCJI "MYŚLI POLSKIEJ".
  NACJONALIZM WCZORAJ I DZIŚ.
 • @Ranger 21:46:02
  TO JEST ŻYCIORYS NIEAKTUALNY,ZERWAŁEM Z PPN I L.BUBLEM,JESTEM WICEPREZESEM OBOZU WIELKIEJ POLSKI,PRZEDTEM BYŁEM PUBLICYSTĄ W KONSERWATYZM.PL
  NACJONALIZM WCZORAJ I DZIŚ.
 • @DelfInn 19:21:55
  PANIE DELFIN,NIE WIDZĘ Z PANA STRONY WYCIĄGNIĘTEJ RĘKI,TYLKO INSYNUACJE, WYPRASZAM SOBIE.TO RÓWNIEŻ ZNIECHĘCA MNIE DO DIALOGOWANIA Z PANEM.JA WYSTĘPUJĘ POD NAZWISKIEM,KTÓRE JEST W KRĘGACH NARODOWO-PATRIOTYCZNYCH ZNANE,MÓJ DOROBEK PUBLICYSTYCZNY TAKŻE. DZIWNE JEST TO,ŻE DYSKUTOWAŁBYM Z SSAKIEM MORSKIM. PS.TO TAK TRUDNO POJĄĆ,IŻ CAPSLOCK SIĘ ZEPSUŁ? TRZEBA MNIE CIĄGNĄĆ ZA NOGAWKĘ I IMPUTOWAĆ Z TEGO POWODU BRAK INTELIGENCJI?NIECH PAN SIĘ ZASTANOWI.POZDRAWIAM I ŻEGNAM.
  NACJONALIZM WCZORAJ I DZIŚ.
 • @Rebeliantka 10:51:34
  FAKTYCZNIE, NIE ZNAM JEGO POGLĄDÓW,MOJE SĄ PRZEJRZYSTE - DZIĘKUJĘ PANI ZA ZWRÓCENIE NA TO UWAGI.
  NACJONALIZM WCZORAJ I DZIŚ.
 • @DelfInn 10:16:34
  PAN WYBACZY,ALE MAM SWOJE POGLĄDY-NIE BĘDĘ ICH ZMIENIAŁ Z POWODU INNEGO TEKSTU.KOŃCZĘ DO NAPRAWY KONSOLETY.POZDRAWIAM.
  NACJONALIZM WCZORAJ I DZIŚ.
 • @programista 08:09:46
  (:,IDEOWIEC JEST ZAWSZE SAM,BITY Z KAŻDEJ STRONY,ZNAM TO Z WŁASNEGO DOŚWIADCZENIA. SAMOTNOŚĆ WOBEC DYWIZJI PANCERNYCH,TO NIE TYLKO LĘK ANARCHISTY,NACJONALISTY MOŻE NAWET CZĘŚCIEJ.POZDRAWIAM.
  NACJONALIZM WCZORAJ I DZIŚ.
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:08:20
  NIE WYDAJE MI SIĘ,ŻE ISTNIEJĄ TAKOWE ZAGROŻENIA(SZOWINIZM,RASIZM).ZRESZTĄ SZOWINIZM NIE JEST IDEOLOGIĄ,STĄD NIE WYPŁYWA Z NACJONALIZMU,LECZ UCZUCIEM I MOŻE SIĘ W NIEGO WYRODZIĆ PATRIOTYZM,TO LOGICZNE. ŁĄCZE W TYM KRÓTKIM TEKŚCIE LOS NARODU I KATOLICYZMU,ODRZUCAM SOCJAL-DARWINIZM W KAŻDYM KSZTAŁCIE,STĄD PANA NIEPOKOJE W KWESTII RASIZMU, UWAŻAM ZA NIEUZASADNIONE.POWTARZAM, TO TEKST W FORMIE BLOGA,NIE ROZPRAWA NAUKOWA,PROSZĘ O WYROZUMIAŁOŚĆ,ŻE UŻYWAM SKRÓTOWYCH OKREŚLEŃ A PRIORI,A NIE ROZWIJAM ICH W DŁUGI WYWÓD,BO KTO BY TO PRZECZYTAŁ,ZRESZTĄ MÓJ CZAS RÓWNIEŻ JEST OGRANICZONY.DZIĘKUJĘ ZA UWAGI,WEZMĘ JE SOBIE DO SERCA.
  NACJONALIZM WCZORAJ I DZIŚ.
 • @DelfInn 02:09:40
  PRZEPRASZAM,ALE MAM AWARIĘ KONSOLETY,MOGĘ ODPOWIADAĆ TAK - ALBO WCALE. PRZEDSTAWIŁEM SWOJE ZDANIE W SPOSÓB SPÓJNY I KONKRETNY,PRZYNAJMNIEJ SIĘ STARAŁEM.TO JEST WPIS W FORMIE BLOGA,NIE ROZPRAWKA NAUKOWA.OT,PO PROSTU ROZWINIĘCIE KILKU MYŚLI.NAPISAŁEM MNÓSTWO ARTYKUŁÓW O NARODZIE I NACJONALIZMIE,MOŻE BĘDĘ JE TU,CO JAKIŚ CZAS WRZUCAŁ.ZAPEWNIAM,ŻE NIE JESTEM AMATOREM W TEJ DZIEDZINIE,ALE RÓWNIEŻ NIE KREUJĘ SIĘ NA WSZYSTKOWIEDZĄCEGO PROROKA.POZDRAWIAM.
  NACJONALIZM WCZORAJ I DZIŚ.
 • @DelfInn 00:47:18
  NIEKTÓRZY ZARZUCAJĄ MI TU,ŻE PISZĘ ZBYT SZEROKO I W SPOSÓB SKOMPLIKOWANY.TEN TEKST STARAŁEM SIĘ UPROŚCIĆ.CYTOWANY PRZEZ PANA ARTYKUŁ, NIE DOTYCZY W ZASADZIE SAMEGO NARODU,ALE INNYCH WSPÓLNOT,DO TEGO W KONTEKŚCIE TEOLOGICZNYM, WYDAJE SIĘ TEŻ NIEZBYT PRZEJRZYSTY.CÓŻ,POZDRAWIAM.
  NACJONALIZM WCZORAJ I DZIŚ.
 • rangers
  opisuję rzeczywistość,nie czepiaj się listonosza - tylko poczty...BOJKOTUJĄ MILIONY,W RÓŻNY SPOSÓB.
  MAŁPY W DEMO-CYRKU

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031