Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
47 postów 86 komentarzy

Robert Larkowski

Robert Larkowski - Blog archiwalny, autor zmarł 20 lipca 2013. JESTEM WIELOLETNIM PUBLICYSTĄ I DZIAŁACZEM OPCJI NARODOWEJ.PUBLIKOWAŁEM M.IN. W "SZCZERBCU", "MYŚLI POLSKIEJ","TYLKO POLSCE",PRASIE LOKALNEJ I POLONIJNEJ,OSTATNIO BYŁEM STAŁYM PUBLICYSTĄ-PORTALU KONSERW

Moje komentarze

 • @ninanonimowa 22:07:44
  LUD nie jest RDZENIEM - to kto!?
  EUROPEJSKA JEDNOŚĆ
 • @Krzysztof J. Wojtas 21:20:11
  Wie pan,krytykuję Kościół posoborowy nie tradycjonalistyczny,zawsze to robiłem i Polacy-katolicy powinni to łatwo zrozumieć.Zmiany były katastrofalne,nie konieczne.Natomiast uważam,że ratunek Europy znajduje się w szerszym horyzoncie,co starałem się dość jasno opisać.Zastanawiam się nad różnymi kwestiami cały czas:)
  EUROPEJSKA JEDNOŚĆ
 • @ninanonimowa 19:08:56
  Raczej o ludziach.
  EUROPEJSKA JEDNOŚĆ
 • @Eugeniusz Sendecki 11:26:18
  Dziękuję za zaproszenie,staram się o przenosiny do Warszawy,wtedy z pewnością pomogę przy wznoszeniu Krzyża.Pozdrawiam.
  MISTYCYZM NACJONALIZMU
 • @Skanderbeg 19:40:20
  To są jednak szczegóły,pan wykluczył powstanie z państwa narodowego(nacjonalistycznego) imperium,ja zaś uważam,iż jest to zjawisko stosunkowo powszechne.Pozdrawiam.
  MISTYCYZM NACJONALIZMU
 • @xmas 18:13:16
  W pełni się zgadzamy.
  MISTYCYZM NACJONALIZMU
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:32:57
  I bardzo dobrze,jestem za systemem autorytarnym - przeciwko anarchicznej,złodziejskiej demokracji. Cywilizacja tradycjonalistyczna - całkowicie sprzeczna z żydowską i hitlerowską - opiera się o system hierarchiczny,kształtowany od góry - na Boskiej sprawiedliwości.
  MISTYCYZM NACJONALIZMU
 • @ninanonimowa 22:33:09
  Tradycja - to nie tradycjonalizm.Tradycjonalizm to metafizyczne poczucie istnienia i czasu,swoiste spojrzenie na przeszłość - nie interesuje nas wczoraj tylko przedwczoraj,tradycjonalizm jest wieczny,odradza się i trwa przez setki tysięcy,miliony lat.Tradycja jest czymś w rodzaju pomniejszonego tradycjonalizmu,mniej w niej mistycyzmu,poczucia wieczności,czasu jako następujących po sobie segmentów(czas kołowy).Tradycjonalizm to elita budowana od góry,solarna wyższość boska,wielka różnica od pojmowania kultury i cywilizacji oddolnie,materialistycznie,lunarnie (księżycowo).Solarna,tradycjonalistyczna - czyli męska,heroiczna,do końca świata...Pozdrawiam.
  MISTYCYZM NACJONALIZMU
 • @Skanderbeg 18:28:34
  Bynajmniej - bardzo często z nacjonalizmu powstają imperia,gdzie jeden naród pełni rolę wiodącą.
  MISTYCYZM NACJONALIZMU
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:24:34
  Głupoty pan pisze - ten tekst jest minimalistyczny?On opiera Naród o podstawowe wartości nacjonalno-tradycjonalistyczne.Tylko na nich zbudujemy wielkość - imperializm myśli i czynu. Coś się panu całkiem pokręciło.Zresztą ja piszę i tyle,kto myśli jasno,ten zrozumie,kto szuka dziury w całym - przekręci wszystko do góry nogami. I tyle.
  MISTYCYZM NACJONALIZMU
 • @Robert Larkowski 22:05:45
  PS.ZOSTAŁEM TEŻ CZŁONKIEM REDAKCJI "MYŚLI POLSKIEJ".
  NACJONALIZM WCZORAJ I DZIŚ.
 • @Ranger 21:46:02
  TO JEST ŻYCIORYS NIEAKTUALNY,ZERWAŁEM Z PPN I L.BUBLEM,JESTEM WICEPREZESEM OBOZU WIELKIEJ POLSKI,PRZEDTEM BYŁEM PUBLICYSTĄ W KONSERWATYZM.PL
  NACJONALIZM WCZORAJ I DZIŚ.
 • @DelfInn 19:21:55
  PANIE DELFIN,NIE WIDZĘ Z PANA STRONY WYCIĄGNIĘTEJ RĘKI,TYLKO INSYNUACJE, WYPRASZAM SOBIE.TO RÓWNIEŻ ZNIECHĘCA MNIE DO DIALOGOWANIA Z PANEM.JA WYSTĘPUJĘ POD NAZWISKIEM,KTÓRE JEST W KRĘGACH NARODOWO-PATRIOTYCZNYCH ZNANE,MÓJ DOROBEK PUBLICYSTYCZNY TAKŻE. DZIWNE JEST TO,ŻE DYSKUTOWAŁBYM Z SSAKIEM MORSKIM. PS.TO TAK TRUDNO POJĄĆ,IŻ CAPSLOCK SIĘ ZEPSUŁ? TRZEBA MNIE CIĄGNĄĆ ZA NOGAWKĘ I IMPUTOWAĆ Z TEGO POWODU BRAK INTELIGENCJI?NIECH PAN SIĘ ZASTANOWI.POZDRAWIAM I ŻEGNAM.
  NACJONALIZM WCZORAJ I DZIŚ.
 • @Rebeliantka 10:51:34
  FAKTYCZNIE, NIE ZNAM JEGO POGLĄDÓW,MOJE SĄ PRZEJRZYSTE - DZIĘKUJĘ PANI ZA ZWRÓCENIE NA TO UWAGI.
  NACJONALIZM WCZORAJ I DZIŚ.
 • @DelfInn 10:16:34
  PAN WYBACZY,ALE MAM SWOJE POGLĄDY-NIE BĘDĘ ICH ZMIENIAŁ Z POWODU INNEGO TEKSTU.KOŃCZĘ DO NAPRAWY KONSOLETY.POZDRAWIAM.
  NACJONALIZM WCZORAJ I DZIŚ.
 • @programista 08:09:46
  (:,IDEOWIEC JEST ZAWSZE SAM,BITY Z KAŻDEJ STRONY,ZNAM TO Z WŁASNEGO DOŚWIADCZENIA. SAMOTNOŚĆ WOBEC DYWIZJI PANCERNYCH,TO NIE TYLKO LĘK ANARCHISTY,NACJONALISTY MOŻE NAWET CZĘŚCIEJ.POZDRAWIAM.
  NACJONALIZM WCZORAJ I DZIŚ.
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:08:20
  NIE WYDAJE MI SIĘ,ŻE ISTNIEJĄ TAKOWE ZAGROŻENIA(SZOWINIZM,RASIZM).ZRESZTĄ SZOWINIZM NIE JEST IDEOLOGIĄ,STĄD NIE WYPŁYWA Z NACJONALIZMU,LECZ UCZUCIEM I MOŻE SIĘ W NIEGO WYRODZIĆ PATRIOTYZM,TO LOGICZNE. ŁĄCZE W TYM KRÓTKIM TEKŚCIE LOS NARODU I KATOLICYZMU,ODRZUCAM SOCJAL-DARWINIZM W KAŻDYM KSZTAŁCIE,STĄD PANA NIEPOKOJE W KWESTII RASIZMU, UWAŻAM ZA NIEUZASADNIONE.POWTARZAM, TO TEKST W FORMIE BLOGA,NIE ROZPRAWA NAUKOWA,PROSZĘ O WYROZUMIAŁOŚĆ,ŻE UŻYWAM SKRÓTOWYCH OKREŚLEŃ A PRIORI,A NIE ROZWIJAM ICH W DŁUGI WYWÓD,BO KTO BY TO PRZECZYTAŁ,ZRESZTĄ MÓJ CZAS RÓWNIEŻ JEST OGRANICZONY.DZIĘKUJĘ ZA UWAGI,WEZMĘ JE SOBIE DO SERCA.
  NACJONALIZM WCZORAJ I DZIŚ.
 • @DelfInn 02:09:40
  PRZEPRASZAM,ALE MAM AWARIĘ KONSOLETY,MOGĘ ODPOWIADAĆ TAK - ALBO WCALE. PRZEDSTAWIŁEM SWOJE ZDANIE W SPOSÓB SPÓJNY I KONKRETNY,PRZYNAJMNIEJ SIĘ STARAŁEM.TO JEST WPIS W FORMIE BLOGA,NIE ROZPRAWKA NAUKOWA.OT,PO PROSTU ROZWINIĘCIE KILKU MYŚLI.NAPISAŁEM MNÓSTWO ARTYKUŁÓW O NARODZIE I NACJONALIZMIE,MOŻE BĘDĘ JE TU,CO JAKIŚ CZAS WRZUCAŁ.ZAPEWNIAM,ŻE NIE JESTEM AMATOREM W TEJ DZIEDZINIE,ALE RÓWNIEŻ NIE KREUJĘ SIĘ NA WSZYSTKOWIEDZĄCEGO PROROKA.POZDRAWIAM.
  NACJONALIZM WCZORAJ I DZIŚ.
 • @DelfInn 00:47:18
  NIEKTÓRZY ZARZUCAJĄ MI TU,ŻE PISZĘ ZBYT SZEROKO I W SPOSÓB SKOMPLIKOWANY.TEN TEKST STARAŁEM SIĘ UPROŚCIĆ.CYTOWANY PRZEZ PANA ARTYKUŁ, NIE DOTYCZY W ZASADZIE SAMEGO NARODU,ALE INNYCH WSPÓLNOT,DO TEGO W KONTEKŚCIE TEOLOGICZNYM, WYDAJE SIĘ TEŻ NIEZBYT PRZEJRZYSTY.CÓŻ,POZDRAWIAM.
  NACJONALIZM WCZORAJ I DZIŚ.
 • rangers
  opisuję rzeczywistość,nie czepiaj się listonosza - tylko poczty...BOJKOTUJĄ MILIONY,W RÓŻNY SPOSÓB.
  MAŁPY W DEMO-CYRKU

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31